6 березня у Лип'янській ОТГ розпочала роботу поліцейська станція. Її створення та відкриття стало можливим завдяки спільним зусиллям поліції та місцевої громади.

У важливій для Лип'янської ОТГ події взяв участь в. о. начальника  Шполянського відділу поліції Шевченко О. В. Голова Лип'янської ОТГ С. Ю. Іщенко зазначив, що ця подія , безумовно, зіграє важливу роль в підтримці громадського порядку і безпеки жителів громади. Оскільки офіцер поліції стане частиною громади, це дасть йому змогу  орієнтуватися на потреби місцевого населення, підтримувати постійний контакт з мешканцями , щоденно забезпечувати порядок на своїй території, своєчасно реагувати на проблеми громади та запобігати вчиненню правопорушень.