Шановні жителі Лип'янської громади!

Є в історії кожного народу події, в яких  сконцентрованого  історичний досвід боротьби українського народу за державність, свободу та незалежність. До таких подій належить 22 січня 1919 року – день ухвали Акту Злуки Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки. Ця дата навічно вкарбувалася в історію України  національним святом - Днем Соборності України.
Хай розум, воля і любов до рідного краю згуртовують нас для здійснення високої мети — процвітання соборної, незалежної,  демократичної  України, надійної запоруки добробуту й щасливого життя кожного громадянина. Нехай все задумане на користь і благо нашої країни та її нації буде успішно реалізоване!

З повагою
сільський голова Лип'янської сільської ради                                                                                                  С.Ю.Іщенко