Одним із пріоритетних напрямків у справі ефективного захисту населення і територій від пожеж та інших надзвичайних подій чи ситуацій є створення нових та модернізація існуючих підрозділів місцевої пожежної охорони. Черкащина останні кілька років успішно втілює в життя проекти реформування Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Тож з метою реалізації заходів і завдань у сфері цивільного захисту, спрямованих на підвищення рівня захисту населення 24 грудня в урочистій обстановці  відкрито черговий підрозділ місцевої пожежної охорони у с. Лип'янка. Почесні гості свята - перший заступник голови Шполянської РДА Козоріз Юрій Олексійович, депутат Шполянської районної ради Потапенко Володимир Миколайович зазначили важливість події для громади, а заступник начальника Управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Черкаській області Перевізник В’ячеслав Миколайович передав ключі від пожежного атомобіля ЗІЛ 130,  що допомагатиме місцевому підрозділу у боротьбі з пожежами та надзвичайними ситуаціями. Народна мудрість каже: "Коли збирається гурт однодумців, виходять лише добрі справи", тож сподіваємось, що ця подія сприятиме подальшому розвитку Лип'янської об'єднаної територіальної громади.