12 липня 2019 року відбулась  12 позачергова сесія Липянської сільської ради ОТГ. Згідно порядку денного було  розглянуто 5 питань.  Оскільки надійшов позитивний висновок Черкаської ОДА щодо добровільного приєднання Нечаєвської сільської територіальної громади  до Лип’янської сільської об’єднаної територіальної громади, то першим було розглянуто питання щодо добровільного приєднання та схвалено остаточне позитивне рішення. Також було  внесено зміни до рішення про Положення про тендерний комітет з організації закупівель товарів, робіт, послуг за рахунок коштів бюджету Лип’янської сільської ради та затверджено Стратегію інтеграції  внутрішньо переміщених осіб на період 2019-2020 року. Рішеннями сесії було внесено зміни  до бюджету та надано в користування земельну ділянку в межах населеного пункту.