Мати – найперше і найцініше слово, з якого починається життя кожної людини.

Тепло, турбота , ласка – в кожного свої асоціації до найдорожчої людини, берегині роду людського.

З нагоди Дня матері у Лип’янській громаді відбулись урочистості та святковий концерт.

Особливу увагу на заході було приділено матерям воїнів АТО, чиї сини та дочки захищали кордони нашої Батьківщини або зараз виконують свій громадянський обов’язок на території проведення Операції об’єднаних сил. Теплі слова подяки та грошові подарунки стали вдячністю за виховання та недоспані ночі у тривозі за своїх синів.  Щирі привітання усім матерям лунали від учнів Лип’янської школи а гарний  настрій подарували виконавці ВІА «Срібні струни» Шполянського районного будинку культури. Дякуємо за сприяння у проведенні свята одноосібникам громади та ТОВ «Трайгон Фармінг Харків».